Autor:

Admin

Utworzono:

29.05.2017

20 maja drużyna Juniorek Młodszych rozegrała mecz rewanżowy z ostatnią drużyną w tabeli - LKS Osuchów (poprzednio 3:0). Całą pierwszą połowę zawodniczki Raszyna grały ofensywnie, próbując tworzyć składne akcje i nie wpuszczając przeciwników na swoją połowę. Niestety nie udało nam się nic strzelić i wynik do przerwy pozostał 0:0. Na drugą część meczu raszynianki weszły jeszcze bardziej zmobilizowane i zdeterminowane. Nasza drużyna grała jeszcze pewniej, zmuszając przeciwnika do niezagrażających strzałów z daleka. W doliczonym czasie gry Oliwia Czarnocka rozegrała świetną akcje lewym skrzydłem z dośrodkowaniem. Niestety bramkarz przeciwników zdołał wyłapać futbolówkę spod nóg naszej zawodniczki. Pomimo wielu składnych akcji oraz maratonu strzeleckiego Wiktorii Czarnockiej mecz zakończył się wynikiem 0:0. Być może była to kwestia skupienia, niesprzyjającej temperatury, czy braku kilku zawodniczek. Pomimo ogromnych chęci i mobilizacji, cieszymy się z kolejnego punktu na naszym koncie.