Anna Ciupińska piłkarką Piastovii

"Zrezygnowałam z grania ale wiem że nigdy nie należy mówić definitywnego nigdy". Piłka zawsze będzie moją pasją i jak czas pozwoli może kiedyś do niej wrócę " – takimi słowami skomentowała kilka tygodni temu ogłoszenie o zakończeniu kariery Anna Ciupińska. Nie długo trwało rozstanie z futbolem, bowiem w dniu 21 lipca została zatwierdzona do rozgrywek II ligi jako zawodniczka PKS Piastovia Piastów. "Patrząc na to, że zrezygnowałam z gry w Ekstralidze, to właśnie Piastovia zaproponowała najlepsze warunki, takie które nie kolidują z moimi obowiązkami" - krótko wyjaśnia 26 letnia napastniczka dlaczego zdecydowała się na grę w naszym klubie. W poprzednim sezonie była podstawową piłkarką Górnika Łęczna, z którym odniosła największy sukces w swojej karierze, tytuł wicemistrza Polski.

Anna Ciupińska jest wychowanką Zamłynia Radom, gdzie w wieku 14 lat debiutowała w Ekstralidze i młodzieżowej reprezentacji Polski. Po odejściu z tego klubu przez sześć lat reprezentowała barwy AZS Biała Podlaska. Latem 2012 roku podpisała kontrakt z Górnikiem Łęczna i występowała w tym klubie przez dwa sezony. Za kadencji trenera Romana Jaszczaka była powoływana do seniorskiej reprezentacji Polski kobiet.